Nejlepší hrnce, hodnocení a recenze hrnců

Kategorie nazvaná Hrnce představuje hrnce elektrické, fritovací a parní. Elektrické hrnce bývají často multifunkční s velkým množstvím programů pro přípravu různých druhů pokrmů. Mají nastavitelný časovač vypnutí, dotykový ovládací panel a displej. Moderní konstrukce elektrických hrnců má odnímatelnou nádobu s nepřilnavým povrchem, která se snadno čistí a může se umývat i v myčce na nádobí. Použitelné jsou na dušení a vaření, vaření v páře, vaření rýže nebo polévek a omáček, přípravu různých kaší nebo je vhodný na ohřívání. Praktický je také systém pro odložený start.

Fritézy jsou klasicky elektrické nebo horkovzdušné. Inovativním řešením je fritování s minimálním přídavkem tuku. Dají se ovládat jednak manuálně, ale také mají přednastavené programy. Vnější plášť fritéz je z kvalitního odolného plastu s průzorem na kontrolu fritovaných potravin. Vnitřek nádoby má nepřilnavý povrch pro snadné čištění.

Parní hrnce jsou jedinečné pro přípravu zdravých pokrmů nejen při snižování nadváhy, ale také pro přípravu dietních pokrmů při zdravotních potížích. Současně mohou být připravovány tři různé druhy potravin, což výrazně šetří čas a energii. Parní hrnec rovněž udržuje pokrmy teplé, takže se mohou připravit dopředu. Nádoba s vodou je umístěna ve spodní části zařízení. Odnímatelné části parních hrnců se dají mýt v myčce na nádobí. Vyzkoušejte nejlepší a stylové nádobí nebo pečíčí formy.

Řadit dle:

0

0