Nejlepší ruční pákové lisy, hodnocení a recenze ručních pákových lisů

Mechanických odšťavňovačů citrusů je několik typů, od jednoduchých plastových nádobek, kde je nutné vynaložit poměrně velká síla pro získání šťávy z ovoce, po kvalitní nerezové pákové odšťavňovače s hřebenovým převodem. U těchto přístrojů je obsluha snadná a jednoduchá. Během několika málo okamžiků získáte výbornou přírodní čerstvou šťávu plnou vitamínů, vlákniny a enzymů.

Čerstvě vylisované citrusové šťávy tvoří základ každého dietního jídelníčku a jsou vhodné i při snižování nadváhy. Důležitou vlastností čerstvě vylisovaných šťáv je to, že neobsahují žádné konzervanty, sladidla, barviva a další chemické látky.

Mechanický pákový odšťavňovač je vhodný nejen do domácnosti pro běžné používání nebo pro vegetariány a vitariány, ale také do provozoven a restauračních zařízení jako jsou kavárny, bary či restaurace. Pevná a stabilní konstrukce si poradí i s tvrdším ovocem. Nádoba na vylisovanou šťávu se postaví pod trychtýř, který má nálevku a šťáva vytéká přímo do nádoby. Masivní lis je stabilní také díky přísavkám na podstavci, které upevní citrusovač k podložce. Madlo je ergonomicky tvarované a příjemné na uchopení.

Řadit dle:

0

0