Nejlepší elektrické citrusovače, hodnocení a recenze elektrických citrusovačů

Elektrické citrusovače jsou správnou volbou pro výrobu domácích šťáv bez přidání konzervačních látek, sladidel barviv a dalších chemických látek. Některé elektrické citrusovače jsou určené pouze k odšťavňování citrusových plodů, část těchto elektrických přístrojů je však multifunkční. Díky novým technologiím a kvalitnímu, životnímu prostředí šetrnému zpracování, můžete mít přístroj, kterým se vedle ovocných nebo zeleninových šťáv mohou vyrábět freshe nebo smoothie plné vitamínů, enzymů a vlákniny.

Multifunkční odšťavňovače mají jednoduché ovládání a jsou určeny pro všechny, kteří vyznávají zdravý životní styl. Moderní multifunkční odšťavňovače jsou vyráběny s použitím recyklovatelných materiálů a kombinují funkci lisu na citrusy a odšťavňovače.

Elektrické odšťavňovače jsou vhodné do každé domácnosti, i pro vegetariány nebo vitariány. Elektrické citrusovače jsou kompaktní a nezabírají příliš úložného prostoru. Součástí každého přístroje hubice na odtékání šťávy do sklenice nebo mají sběrnou nádobu na hotovou šťávu. Přístroje se dají snadno rozebrat, čistit nebo mechanické odnímatelné části mýt v myčce na nádobí.

Řadit dle:

0

0