Nejlepší citrusovače, hodnocení a recenze citrusovačů

Citrusovače jsou ideálním prostředkem pro získání kvalitní čerstvé šťávy bez konzervantů, sladidel, barviv a dalších přidaných chemických látek. Citrusovače známe několik typů, základní rozdělení je na přístroje elektrické a přístroje mechanické.

Elektrické odšťavňovače citrusů mohou být určeny výhradně pro odšťavňování citrusových plodů, ale také mohou být stejně jako odšťavňovač Vita Juicer Novis přístrojem multifunkčním. Multifunkční odšťavňovač má novou patentovanou technologii odstřeďování a vysoce kvalitní zpracování přístroje, které je zároveň šetrné k životnímu prostředí. Díky ní se dá vyrábět freshe, smoothie a ovocné nebo zeleninové šťávy.

Oproti tomu mechanické pákové citrusovače, jinak lisy na ovoce jsou vhodné nejen do domácnosti, ale také do všech restauračních provozů jako jsou kavárny, bary a restaurace. Díky kvalitnímu hřebenovému převodu dokáže toto pákové zařízení odšťavnit bez problémů každé citrusové ovoce.

Citrusovače, které představujeme v této kategorii, mají kvalitní zpracování a jsou ideální pro každodenní použití k výrobě zdravých přírodních šťáv. Neodmyslitelnou vlastností nabízených přístrojů je také jednoduché čištění a mytí rozebraných částí bez motorové jednotky v myčce na nádobí.

Řadit dle:

0

0