Nejlepší elektrické hrnce, hodnocení a recenze elektrických hrnců

Moderní elektrické hrnce mají vyjímatelné vnitřní nádoby s nepřilnavým povrchem, které se dají použít v klasické i mikrovlnné troubě, nádoba s hotovým pokrmem se dá vyjmout a s poklicí uložit do chladničky. Samozřejmě se dá mýt v myčce na nádobí vyjímatelná nádoba i poklice. Má několik stupňů vaření a ohřívání. Některé přístroje obsahují i funkci digitálního časového spínače pro nastavení doby vaření a čas do konce vaření se zobrazuje na integrovaném displeji.

Elektrický hrnec je vhodný pro každodenní použití k přípravě celé řady pokrmů i pro pomalé vaření. Pokrmy jsou v elektrickém hrnci ohřívány rovnoměrně a automatická kontrola teploty zajišťuje vždy kvalitní výsledek. Hrnce jsou využitelné při vaření, dušení, pro přípravu různých druhů kaší nebo rizota, vaření polévek a omáček.

Výhodnou funkcí elektrického hrnce je možnost odloženého startu. Můžete si připravit suroviny do hrnce a po návratu bude jídlo hotové a připravené k servírování. Při vaření je také možnost nastavit udržování teploty rovnoměrným ohříváním celé vnitřní nádoby. Do elektrického hrnce tak můžete vložit suroviny, nastavit si čas, kdy chcete mít jídlo hotové a věnovat se rodině, jít na procházku a on už bude vařit zcela sám.

Řadit dle:

0

0