Nejlepší fritovací hrnce, hodnocení a recenze fritovacích hrnců

Fritovací hrnce nebo fritézy profesionálně zpracované v kvalitním designu jsou klasické na použití velkého množství oleje nebo moderní horkovzdušná zařízení na fritování, grilování a pečení prakticky bez tuku. Konstrukce nových fritéz je přizpůsobena tak, aby se mohla příprava jídel uskutečnit bez nutnosti rozmrazování. Vnější plášť fritovacích hrnců je konstruovaný buď z nerezu, nebo z kvalitního odolného plastu. Víko fritézy má průzor ke kontrole připravovaných pokrmů.

Fritované pokrmy jsou křupavé a zdravé s minimálním obsahem tuku. Vnitřní kovová nádoba má nepřilnavý povrch a díky tomu je její čištění rychlé a jednoduché. Ovládací prvky jsou uspořádány na ovládacím panelu a nechybí integrované stopky k nastavení času fritování. Fritované nemusí být pouze známé bramborové hranolky nebo řízky, ale jako obměnu pro pestrost jídelníčku vegetariánů fritovaná zelenina nebo ovoce.

Možností jak využít elektrický fritovací hrnec je celá řada a protože jsou tato zařízení konstruovaná pro přípravu pokrmů s minimálním množstvím tuků, i zdravé. Všechny odjímatelné části fritovacích hrnců je pro snadné čištění také možné mýt v myčce na nádobí.

Řadit dle:

0

0