Nejlepší pekárny a pece, hodnocení a recenze pekáren a pecí

Moderní elektrické domácí pekárny a pece na pizzu jsou vyrobeny z nerezové oceli nebo v kombinaci s odolným kvalitním plastem. Formy na chléb mají různé velikosti, dají se upéci najednou buď jeden větší, nebo dva menší bochníky chleba. Poloautomatická zařízení mají přednastavené programů na různé druhy pečení, přípravu džemů nebo pouze přípravu těsta.

Domácí elektrické pekárny mají také skleněný průzor na kontrolu práce. U programovatelných přístrojů je možné nastavit předem čas, kdy začnou pracovat a večer si připravit čerstvě upečený chléb na snídani, programovat se dá také, jak hodně má být připravovaný chléb propečený. Domácí elektrická pekárna chleba je také vhodná při bezlepkové dietě, kdy může zpracovávat bezlepkovou mouku nebo pouze žitnou mouku.

Ovládací panely na programování domácích pekáren mají dotykový displej a nádoby, ve kterých se chleby a džemy připravují, mají nepřilnavou vrstvu. Některé programy mají možnost péci chléb s rozinkami nebo s ořechy. Dalším druhem elektrického přístroje v kategorii je expresní multifunkční zařízení na pečení pizzy, ale i toustů, slaného a sladkého pečiva nebo koláčů. Elektrická pec je během několika minut připravená k pečení. Pečení v peci je rychlé a oproti klasickým velkým troubám šetří energii.

Řadit dle:

0

0