Nejlepší kávovary, čajovary a espressa, hodnocení a recenze kávovarů, čajovarů a espress

Elektrické kávovary, čajovary a přístroje na přípravu espressa jsou moderní, kvalitně zpracované přístroje, které mají zajímavé funkce a vlastnosti. Jednou z funkcí kávovarů je automatické spuštění až 24 hodin. Ráno vás pak bude budit vůně čerstvě připravené kávy. Na displeji je možné naprogramovat jednak čas, ale zvolit sílu kávy.

Kávovary mají také nerezové termokonvice a nahřívací ploténky, které udrží nápoj teplý po dlouhou dobu. Moderní kávovary mají také vestavěný systém na filtrování vody. Ten zbaví vodu všech nežádoucích chutí a výrazně zlepší chuť připravované kávy. V kávovarech se zásobníkem na vodu se může připravit až dvanáct šálků najednou, má snadné vyjímání a plnění vodou. Přístroje v této kategorii mají kontrolku zapnutí, mnohé mají také displej s hodinami a časovačem, nechybí ani měrka na nádobě.

Přístroje na výrobu espressa jsou jednak na kapsle pro menší domácnosti, ale také větší přístroje pákové. Espressa se vyznačují rychlým a spolehlivým chodem. Výrobníky espressa mají signalizaci provozu a jsou vhodné pro výrobu nápojů. S těmito přístroji si připravíte vynikající espressa, cappuccina, latté a další druhy kávy. Pákové přístroje na výrobu espressa také mohou mít integrovaný mlýnek na kávu a zásobník na kávová zrna. Speciální napěňovací tryska na mísení páry vzduchu a mléka vytváří bohatou krémovou pěnu k výrobě skvělého cappuccina nebo Caffee Late.

Vychutnat si domácí čaj s medem nikdy nebylo jednodušší. Nové čajovary jsou spojením čajovaru a rychlovarné konvice. Mají také termostat pro udržování teploty. Tvarem mohou být podobné klasickému samovaru. Ohřívací spirála je skryta pod dnem. Z bezpečnostních důvodů je součástí systém vypnutí při vyvaření vody. Také čajovary mají digitální displej a možnost nastavení teploty. Uvnitř konvice je odnímatelné sítko na sypaný čaj.

Řadit dle:

0

0