Mixér Vitamix S30

Technické specifikace
Opište prosím kód z obrázku:
 • Výrobce Vitamix
 • Hmotnost 3.7 kg
 • Barva nerez, černá, červená, zelená, krémová
Hodnocení spotřebiče:

Mixér Vitamix S30

Celkové hodnocení:
87%
8. nejlepší v kategorii
Mixéry a šlehače
27 recenzí od uživatelů
100% uživatelů
doporučuje tento spotřebič
Recenze uživatelů k Vitamix S30
Seřadit dle: Ohodnotit produkt

Stálková

Přidáno:
25.7.2017
Mixér se snadno ovládá pomocí ovládání přímo na mixéru. Skoro vůbec nehlučí, to je super. Také se snadno čistí. Prostě za ty peníze stál.
 •  jednoduché ovládání
 •  minimální hlučnost
 •  jednoduché ovládání i čištění
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   88 %

Satková

Přidáno:
19.4.2017
Mixér je dobře rozebíratelný kvůli mytí. Jednoduše se s ním manipuluje. Dobře se také omývá. Já jsem moc spokojená a neměnila bych. Zápory nevidím zatím.
 •  snadno se umývá
 •  dobře se s ním manipuluje
 •  dobře rozebíratelný
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   88 %

Lucka Palková

Přidáno:
20.2.2017
Pro mě naprosto vyhovující mixér, který fakt umí mixovat. Předtím jsem měla křáp za litra a po roce mi odešel. Takže radši jsem tentokrát volila kvalitu na šetřením.
 •  více rychlostí
 •  super výkon
 •  můžu mixovat i horké polévky
 •  jednoznačně design
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   84 %

Maloková K

Přidáno:
25.1.2017
Mixér mám relativně krátce, takže jestli vydrží, to nevím. :-D Ale už jsem zkoušela ořechy a takové ty docela složité věci k mixování a vždycky krásně umixoval a dost rychle.
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   90 %

Bobulka V

Přidáno:
18.1.2017
Super pro přípravu potravy pro zdravý životní styl. Mixujeme každý den, velká spokojenost s výkonem, kvalitou mixování i ovládáním. Mohu doporučit.
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   91 %

Žofie F

Přidáno:
6.1.2017
Kvalitní vysokorychlostní mixér v malém provedení. Poradí si jak s měkkými surovinami jako jsou banány a pomeranče, ale také s tvrdými surovinami jako ořechy nebo mrkev a pochopitelně také s kostkami ledu. Bez problémů zpracuje potraviny s dlouhými vlákny jako např. listovou zeleninu, trávy a řapíkatý celer a poradí si i s mletím suchých surovin jako je obilí, káva atd. Jedním slovem je vynikající. Už je pro mě nepostradatelný. Navíc manipulace s ním je velmi jednoduchá, čistění zabere pár vteřin. Naše děti jsou jeho zásluhou zdravější, protože mají pravidelný přísun velkého množství vitamínů.
 •  výkon
 •  funkce
 •  ovládání
Je tato recenze užitečná? ANO (2) NE (0)
   90 %

Boba

Přidáno:
13.12.2016
Perfektní pro domácnost i jednotlivce. Obstará kvalitní zdravé nápoje. Jeho přenášení není problémem, bráváme si ho sebou i na dovolenou. Výhodou přístroje je provedení ve více barvách, snadno zapadne do kuchyně.
 •  kvalita spotřebiče
 •  výkonný
Je tato recenze užitečná? ANO (2) NE (0)
   82 %

Beruška M

Přidáno:
1.12.2016
Krásný, výkonný, velmi praktický nejen pro zelené nápoje. Poradí si i s ledem a suchými potravinami. Rychlost mixování je obrovská, vše je otázka několika vteřin. Šetří čas, je spolehlivý.
Je tato recenze užitečná? ANO (4) NE (0)
   92 %

DudováLenka

Přidáno:
21.11.2016
Vysokorychlostní mixér je perfektní pro domácí využití. Svými rozměry nepřekáží na kuchyňské lince a snadno si ho mohu sbalit i na cesty sebou. Jeho kompaktní konstrukce ale nijak nesnižuje jeho výkonnost. Součástí balení jsou dvě nádoby, které usnadní přípravu našich oblíbených nápojů. Jedna je o objemu 1,2 l, druhá o objemu 0,6 l s uzávěrem a je vhodná na přímou konzumaci třeba po cestě do práce, na cestu nebo do auta. Je vytvořena z dvou stěn, které izolují vnitřní teplotu a obsah tak zůstane buď studený nebo teplý po delší dobu. Se spotřebičem je velmi snadná manipulace, není hlučný, je velmi výkonný. .
Je tato recenze užitečná? ANO (4) NE (0)
   88 %

Janinka

Přidáno:
14.11.2016
Skvělý design - zelená. Tu prostě miluju. Musela jsem ho koupit. Výborně udělá smoothie, parádní je také láhev, kterou si můžu brát na cesty.
Je tato recenze užitečná? ANO (2) NE (0)
   88 %

Ab. Viktorka

Přidáno:
2.11.2016
Pro domácí využití je mixér senzační. Svými rozměry nepřekáží na kuchyňské lince a snadno se sbalí i na cesty. Součástí balení jsou dvě nádoby, které usnadní přípravu oblíbeného nápoje. Jedna o objemu 1,2 l, druhá o objemu 0,6 l, nádoby jsou přizpůsobeny pro udržení teploty studeného nebo teplého nápoje. U nás je v zápřahu každý den. Dokonale všechno rychle rozmixuje. jeho ovládání i čistění je velmi jednoduché. Doporučuji, vyplatí se připlatit si za kvalitu.
Je tato recenze užitečná? ANO (5) NE (0)
   87 %

Eve Eve

Přidáno:
13.10.2016
Multifunkční hodně výkonný mixér v provedení vysoké kvality. Dobře se ovládá, i čistí. Opravdu se vyplatí připlatit si za kvalitu a funkce, které spotřebič nabízí.
Je tato recenze užitečná? ANO (5) NE (0)
   90 %

Ingrit

Přidáno:
9.9.2016
Super moderní stolní mixér s mnoha funkcemi.jeho provedení je krásné. Mixuje na jedničku, zvládne i obiloviny. Pro zdravou stravu výborný.
Je tato recenze užitečná? ANO (4) NE (0)
   82 %

Olga Vutková

Přidáno:
28.8.2016
Z mixéru je snad ta nejlepší zmrzka, jakou jsem kdy jedla.
Je tato recenze užitečná? ANO (3) NE (3)
   86 %

Livíe Kurová

Přidáno:
19.8.2016
Mixér moc pěkně vypadá, má skvělý výkon a umí toho opravdu hodně. Poradí si s ledem. Ovládání a čistění jsou jednoduché.
Je tato recenze užitečná? ANO (4) NE (0)
   83 %

Bára H.

Přidáno:
7.8.2016
Jsem spokojená, výkon stolního mixéru je vysoký. Umí nejen kvalitní smoothies, ale i pomazánky, omáčky, polévky. Jeho zásluhou máme doma stále čerstvě namletou kávu.
Je tato recenze užitečná? ANO (8) NE (0)
   90 %

Jitka

Přidáno:
27.7.2016
Teda umí toho hodně. Jsem velmi spokojená s jeho bohatým využitím. Hravě si poradí jak s měkkou, tak tvrdší surovinou, jako jsou třeba ořechy. Pro zdravé stravování je super.
Je tato recenze užitečná? ANO (12) NE (0)
   81 %

Petra Vláčná

Přidáno:
19.7.2016
Myslela jsem, že je mixér jako mixér, dokud jsem neměla v ruce tento. Pokud milujete koktejly, zmrzliny, polévky a pomazánky jako my, tak je to pro vás nejlepší volba. Jede u nás od rána do večera.
Je tato recenze užitečná? ANO (11) NE (1)
   86 %

Boža

Přidáno:
13.7.2016
Malý výkonný a praktický stolní mixér, na který je spolehnutí. S jeho vybavením, funkcemi a širokou škálou použití jsem spokojená.
Je tato recenze užitečná? ANO (5) NE (1)
   90 %

Jura

Přidáno:
7.7.2016
S tímto mixérem jsem velmi spokojená, má menší rozměry, je velmi praktický pro rychlou přípravu smoothie. Součástí balení jsou i praktické nádoby, které vezmete a rovnou jdete. Není teda potřeba smoothie přelévat z mixéru do vlastní flašky. Nevýhodou je vyšší cena, ale za tu kvalitu a sedmiletou záruku to stojí.
Je tato recenze užitečná? ANO (13) NE (0)
   87 %

Sáva

Přidáno:
3.7.2016
Se stolním mixérem jsem spokojená. Poradí si jak s měkkými surovinami, tak dokáže rozdrtit i led. Smoothies dokáže vyrobit velmi kvalitní, rozmělní jadérka na jemné části.
Je tato recenze užitečná? ANO (11) NE (1)
   82 %

Tomáš Lot.

Přidáno:
27.6.2016
Tenhle mixér je fakt parádní. Vysoký výkon a perfektní otáčky. Nerez provedení je bonus. Všem, kdo chtějí ochutnat opravdové smoothie, tak jedině z tohohle mixéru.
Je tato recenze užitečná? ANO (10) NE (1)
   92 %

Libuška Moučková

Přidáno:
3.6.2016
Cena odpovídá výkonu a provedení výrobku. Pro moderní kuchyni je nepostradatelným pomocníkem. S jeho výkonem a funkcemi jsem plně spokojená.
Je tato recenze užitečná? ANO (7) NE (4)
   77 %

Lenka

Přidáno:
24.5.2016
Výkonný mixér, který pěkně vypadá. Víko na mixovací nádobě pěkně sedí, při mixování se nemusí přidržovat. Je stabilní a všechno dokonale zpracuje na požadovanou konsistenci.
Je tato recenze užitečná? ANO (11) NE (1)
   75 %

Jana P.

Přidáno:
19.5.2016
Zatím nemám co vytknou.
Je tato recenze užitečná? ANO (10) NE (4)
   92 %

Andrea Holbová

Přidáno:
9.5.2016
Super, že je tento mixérek k dostání už i u nás. Měla jsem jej vyhlídnutý už nějakou dobu. Dělá jedno z nejlepších smoothie. Jediná nevýhoda je cena a objem nádoby. Je ale otázka, na co jej chcete používat. Jako plnohodnotný mixér samozřejmě není ideální, ale pro rychlou přípravu smoothie - třeba ráno, když nestíhám, je to super.
Je tato recenze užitečná? ANO (16) NE (0)
   87 %

Zdislav Bludný

Přidáno:
6.5.2016
Velmi tichý a výkonný mixér, který dovede umlít i kávu. S jeho výkonem jsem naprosto spokojený s umýváním také nemám problém.
Je tato recenze užitečná? ANO (15) NE (5)
   83 %