Mixér Vitamix S30

Technické specifikace
Opište prosím kód z obrázku:
 • Výrobce Vitamix
 • Hmotnost 3.7 kg
 • Barva nerez, černá, červená, zelená, krémová
Hodnocení spotřebiče:

Mixér Vitamix S30

Celkové hodnocení:
86%
12. nejlepší v kategorii
Mixéry a šlehače
33 recenzí od uživatelů
100% uživatelů
doporučuje tento spotřebič
Recenze uživatelů k Vitamix S30
Seřadit dle: Ohodnotit produkt

Šviková

Přidáno:
30.12.2018
Mixér je velmi praktický. Moc se mi líbí i jeho vzhled. Taky proto mi padl v obchodě hned do oka. Jako mixování zvládá velmi dobře, až se někdy divím jak krásně do hladka dokáže mixovat.
 •  stabilní
 •  Praktičnost
 •  Skladnost
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   73 %

Radka Velemková

Přidáno:
30.10.2018
Chtěla jsem mixér kvalitní, ale menší. Tento mixér to vše splňuje. Navíc je to spolehlivý mixér, který zvládne rozmixovat tvrdé i měkké ovoce. Už jsem zkoušela i zmrzku a je to velká dobrota. Nečekala jsem, že zvládne právě i zmrzku.
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   92 %

Karuše

Přidáno:
14.8.2018
Mixér se jednoduše používá. Je fajn, že je menší, že takové ty úplně obří mixéry, že se mi krásně vejde na linku. Snadno se taky rozebírá. Čištění je také velmi snadné a rychlé. Mixér mixuje hodně dobře. Pro mě plus je dobré ovládání a vzhled.
 •  snadné používání
 •  menší než klasické mixéry
 •  snadno se rozebírá
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   91 %

Hlinuška

Přidáno:
12.6.2018
Mixér zatím vše rozmixoval. Super spokojenost právě s výkonem. Krásně udělá do hladka smoothie. Dala jsem především na zkušenosti od známých. Mixér se čistí také velice jednoduše. Cenově je teda dost drahý, ale zase to není nic předraženého, na to co dokáže.
 •  zkušenosti se značkou
 •  zatím vše rozmixoval
 •  čištění
 •  cena
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   82 %

Lucie Grep

Přidáno:
20.4.2018
Ze začátku jsem si nebyla jista, jestli je to ta správná koupě. Ale hned po druhém mixování už šlo vše hladce. Ono se to totiž musí s ním umět a pak je to fakt luxusní práce. Vzhled hezký, i když je mixér větší a má samozřejmě vyšší váhu, tak ničemu nevadí. Jo a je dost odolný.
 •  vzhled
 •  nádoba navíc
 •  hlučnější
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   85 %

Tučová

Přidáno:
6.12.2017
Tak tenhle mixér je naprosto perfektní. Jak nádherně rozmixuje jídlo. Je to prostě balada. Výsledné jídlo je výtečné. Ani to čištění není tak hrozné. Jediné co, tak asi snad jen cena byla dost vysoká. Ale s tím se musí počítat, pokud chcete kvalitu.
 •  dobré čištění
 •  výsledné jídlo - výborné :-)
 •  super rozmixované jídlo
 •  snad jen cena
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   78 %

Stálková

Přidáno:
25.7.2017
Mixér se snadno ovládá pomocí ovládání přímo na mixéru. Skoro vůbec nehlučí, to je super. Také se snadno čistí. Prostě za ty peníze stál.
 •  jednoduché ovládání
 •  minimální hlučnost
 •  jednoduché ovládání i čištění
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   88 %

Satková

Přidáno:
19.4.2017
Mixér je dobře rozebíratelný kvůli mytí. Jednoduše se s ním manipuluje. Dobře se také omývá. Já jsem moc spokojená a neměnila bych. Zápory nevidím zatím.
 •  snadno se umývá
 •  dobře se s ním manipuluje
 •  dobře rozebíratelný
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   88 %

Lucka Palková

Přidáno:
20.2.2017
Pro mě naprosto vyhovující mixér, který fakt umí mixovat. Předtím jsem měla křáp za litra a po roce mi odešel. Takže radši jsem tentokrát volila kvalitu na šetřením.
 •  více rychlostí
 •  super výkon
 •  můžu mixovat i horké polévky
 •  jednoznačně design
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   84 %

Maloková K

Přidáno:
25.1.2017
Mixér mám relativně krátce, takže jestli vydrží, to nevím. :-D Ale už jsem zkoušela ořechy a takové ty docela složité věci k mixování a vždycky krásně umixoval a dost rychle.
Je tato recenze užitečná? ANO (1) NE (0)
   90 %

Bobulka V

Přidáno:
18.1.2017
Super pro přípravu potravy pro zdravý životní styl. Mixujeme každý den, velká spokojenost s výkonem, kvalitou mixování i ovládáním. Mohu doporučit.
Je tato recenze užitečná? ANO (0) NE (0)
   91 %

Žofie F

Přidáno:
6.1.2017
Kvalitní vysokorychlostní mixér v malém provedení. Poradí si jak s měkkými surovinami jako jsou banány a pomeranče, ale také s tvrdými surovinami jako ořechy nebo mrkev a pochopitelně také s kostkami ledu. Bez problémů zpracuje potraviny s dlouhými vlákny jako např. listovou zeleninu, trávy a řapíkatý celer a poradí si i s mletím suchých surovin jako je obilí, káva atd. Jedním slovem je vynikající. Už je pro mě nepostradatelný. Navíc manipulace s ním je velmi jednoduchá, čistění zabere pár vteřin. Naše děti jsou jeho zásluhou zdravější, protože mají pravidelný přísun velkého množství vitamínů.
 •  výkon
 •  funkce
 •  ovládání
Je tato recenze užitečná? ANO (3) NE (0)
   90 %

Boba

Přidáno:
13.12.2016
Perfektní pro domácnost i jednotlivce. Obstará kvalitní zdravé nápoje. Jeho přenášení není problémem, bráváme si ho sebou i na dovolenou. Výhodou přístroje je provedení ve více barvách, snadno zapadne do kuchyně.
 •  kvalita spotřebiče
 •  výkonný
Je tato recenze užitečná? ANO (2) NE (0)
   82 %

Beruška M

Přidáno:
1.12.2016
Krásný, výkonný, velmi praktický nejen pro zelené nápoje. Poradí si i s ledem a suchými potravinami. Rychlost mixování je obrovská, vše je otázka několika vteřin. Šetří čas, je spolehlivý.
Je tato recenze užitečná? ANO (4) NE (0)
   92 %

DudováLenka

Přidáno:
21.11.2016
Vysokorychlostní mixér je perfektní pro domácí využití. Svými rozměry nepřekáží na kuchyňské lince a snadno si ho mohu sbalit i na cesty sebou. Jeho kompaktní konstrukce ale nijak nesnižuje jeho výkonnost. Součástí balení jsou dvě nádoby, které usnadní přípravu našich oblíbených nápojů. Jedna je o objemu 1,2 l, druhá o objemu 0,6 l s uzávěrem a je vhodná na přímou konzumaci třeba po cestě do práce, na cestu nebo do auta. Je vytvořena z dvou stěn, které izolují vnitřní teplotu a obsah tak zůstane buď studený nebo teplý po delší dobu. Se spotřebičem je velmi snadná manipulace, není hlučný, je velmi výkonný. .
Je tato recenze užitečná? ANO (4) NE (0)
   88 %

Janinka

Přidáno:
14.11.2016
Skvělý design - zelená. Tu prostě miluju. Musela jsem ho koupit. Výborně udělá smoothie, parádní je také láhev, kterou si můžu brát na cesty.
Je tato recenze užitečná? ANO (2) NE (0)
   88 %

Ab. Viktorka

Přidáno:
2.11.2016
Pro domácí využití je mixér senzační. Svými rozměry nepřekáží na kuchyňské lince a snadno se sbalí i na cesty. Součástí balení jsou dvě nádoby, které usnadní přípravu oblíbeného nápoje. Jedna o objemu 1,2 l, druhá o objemu 0,6 l, nádoby jsou přizpůsobeny pro udržení teploty studeného nebo teplého nápoje. U nás je v zápřahu každý den. Dokonale všechno rychle rozmixuje. jeho ovládání i čistění je velmi jednoduché. Doporučuji, vyplatí se připlatit si za kvalitu.
Je tato recenze užitečná? ANO (5) NE (0)
   87 %

Eve Eve

Přidáno:
13.10.2016
Multifunkční hodně výkonný mixér v provedení vysoké kvality. Dobře se ovládá, i čistí. Opravdu se vyplatí připlatit si za kvalitu a funkce, které spotřebič nabízí.
Je tato recenze užitečná? ANO (5) NE (0)
   90 %

Ingrit

Přidáno:
9.9.2016
Super moderní stolní mixér s mnoha funkcemi.jeho provedení je krásné. Mixuje na jedničku, zvládne i obiloviny. Pro zdravou stravu výborný.
Je tato recenze užitečná? ANO (4) NE (0)
   82 %

Olga Vutková

Přidáno:
28.8.2016
Z mixéru je snad ta nejlepší zmrzka, jakou jsem kdy jedla.
Je tato recenze užitečná? ANO (3) NE (3)
   86 %

Livíe Kurová

Přidáno:
19.8.2016
Mixér moc pěkně vypadá, má skvělý výkon a umí toho opravdu hodně. Poradí si s ledem. Ovládání a čistění jsou jednoduché.
Je tato recenze užitečná? ANO (4) NE (0)
   83 %

Bára H.

Přidáno:
7.8.2016
Jsem spokojená, výkon stolního mixéru je vysoký. Umí nejen kvalitní smoothies, ale i pomazánky, omáčky, polévky. Jeho zásluhou máme doma stále čerstvě namletou kávu.
Je tato recenze užitečná? ANO (8) NE (0)
   90 %

Jitka

Přidáno:
27.7.2016
Teda umí toho hodně. Jsem velmi spokojená s jeho bohatým využitím. Hravě si poradí jak s měkkou, tak tvrdší surovinou, jako jsou třeba ořechy. Pro zdravé stravování je super.
Je tato recenze užitečná? ANO (12) NE (0)
   81 %

Petra Vláčná

Přidáno:
19.7.2016
Myslela jsem, že je mixér jako mixér, dokud jsem neměla v ruce tento. Pokud milujete koktejly, zmrzliny, polévky a pomazánky jako my, tak je to pro vás nejlepší volba. Jede u nás od rána do večera.
Je tato recenze užitečná? ANO (11) NE (1)
   86 %

Boža

Přidáno:
13.7.2016
Malý výkonný a praktický stolní mixér, na který je spolehnutí. S jeho vybavením, funkcemi a širokou škálou použití jsem spokojená.
Je tato recenze užitečná? ANO (6) NE (1)
   90 %

Jura

Přidáno:
7.7.2016
S tímto mixérem jsem velmi spokojená, má menší rozměry, je velmi praktický pro rychlou přípravu smoothie. Součástí balení jsou i praktické nádoby, které vezmete a rovnou jdete. Není teda potřeba smoothie přelévat z mixéru do vlastní flašky. Nevýhodou je vyšší cena, ale za tu kvalitu a sedmiletou záruku to stojí.
Je tato recenze užitečná? ANO (13) NE (0)
   87 %

Sáva

Přidáno:
3.7.2016
Se stolním mixérem jsem spokojená. Poradí si jak s měkkými surovinami, tak dokáže rozdrtit i led. Smoothies dokáže vyrobit velmi kvalitní, rozmělní jadérka na jemné části.
Je tato recenze užitečná? ANO (11) NE (1)
   82 %

Tomáš Lot.

Přidáno:
27.6.2016
Tenhle mixér je fakt parádní. Vysoký výkon a perfektní otáčky. Nerez provedení je bonus. Všem, kdo chtějí ochutnat opravdové smoothie, tak jedině z tohohle mixéru.
Je tato recenze užitečná? ANO (10) NE (1)
   92 %

Libuška Moučková

Přidáno:
3.6.2016
Cena odpovídá výkonu a provedení výrobku. Pro moderní kuchyni je nepostradatelným pomocníkem. S jeho výkonem a funkcemi jsem plně spokojená.
Je tato recenze užitečná? ANO (7) NE (4)
   77 %

Lenka

Přidáno:
24.5.2016
Výkonný mixér, který pěkně vypadá. Víko na mixovací nádobě pěkně sedí, při mixování se nemusí přidržovat. Je stabilní a všechno dokonale zpracuje na požadovanou konsistenci.
Je tato recenze užitečná? ANO (11) NE (2)
   75 %

Jana P.

Přidáno:
19.5.2016
Zatím nemám co vytknou.
Je tato recenze užitečná? ANO (10) NE (4)
   92 %

Andrea Holbová

Přidáno:
9.5.2016
Super, že je tento mixérek k dostání už i u nás. Měla jsem jej vyhlídnutý už nějakou dobu. Dělá jedno z nejlepších smoothie. Jediná nevýhoda je cena a objem nádoby. Je ale otázka, na co jej chcete používat. Jako plnohodnotný mixér samozřejmě není ideální, ale pro rychlou přípravu smoothie - třeba ráno, když nestíhám, je to super.
Je tato recenze užitečná? ANO (17) NE (0)
   87 %

Zdislav Bludný

Přidáno:
6.5.2016
Velmi tichý a výkonný mixér, který dovede umlít i kávu. S jeho výkonem jsem naprosto spokojený s umýváním také nemám problém.
Je tato recenze užitečná? ANO (16) NE (5)
   83 %